Pay Per Click Management

Online kampaň - PPC reklama

Vytvoríme Vám novú, efektívnu AdWords Pay Per Click reklamu (PPC reklama) s možnosťou získania promo kreditu 75.- € zdarma od Googlu.

PPC reklama je cielená na potenciálneho zákazníka, ktorá sa zobrazuje na základe presne zadaných kľúčových slov, pričom platíte len za kliknutie na reklamu.

PPC reklamu Vám nastavíme tak, aby bola úspešná - aby sa na Vašu web stránku dostali správni ľudia, ktorí majú o Vaše produkty či služby skutočný záujem.

Google reklama AdWords

Vytvoríme Vám AdWords kampaň s pútavým textom a kľúčovými slovami, tak, aby bola Vaša kampaň funkčná a rentabilná, s rozpočtom podľa svojich finančných možností. V rámci AdWords kampane máte možnosť získať promo kredit 75.- € zdarma od Googlu - informujte sa u nás!

PPC Remarketing

V prípade, že Vašu web stránku navštívili užívatelia, pričom u Vás nenakúpili, využívame remarketing, kedy sa návštevníkom môžete zobrazovať a pripomínať aj na iných stránkach internetu.

Reklama na Facebooku

Facebook využíva na Slovensku viac ako 2 milióny ľudí - svoju reklamu môžete zamerať práve na nich. Nasmerujeme užívateľov Facebooku priamo na Vašu web stránku.

Bannerová reklama, Videoreklama a Kontextová reklama, 

Zaujímavá bannerová reklama a videoreklama upúta pozornosť skôr ako text.
Kontextová reklama sa zobrazuje ako odkaz v online článkoch pri kľúčových slovách.

Máme rozsiahle skúsenosti s tvorbou úspešných kampaní v rámci Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter a YouTube.

420

PPC kampaní

213

AdWords reklám

17

Video reklám

141

Bannerových reklám

98

Úspešných remarketingov

315

Facebook kampaní

Povedzte nám o Vašom projekte.

Nechajte nás naštartovať Váš biznis.

Kontaktujte nás a zvýšime Vám Vašu návratnosť investície.